SFP ट्रान्सीवर मॉड्यूल

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Optical Transcevers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-ER / EW प्रति 2०२.ae को लागी डिजाइन गरिएको हो, र यसले डेटा-रेट १.२G Gb / s बाट ११.१ Gb / s मा समर्थन गर्न सक्दछ। डिजिकल डायग्नोस्टिक्स I2C इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन् SFP + MSA मा निर्दिष्ट गरे अनुसार। । सुविधाहरू १. १० जीबी / s धारावाहिक अप्टिकल ईन्टरफेस 2०२.e ए १० जीबीएसई-ईआर / ईडब्ल्यू २ को अनुरूप। २. enhan वर्धित .5. and र १० गिगाबिट साना फार्म फक्टर प्लग्याबल मोड्युल “एसएफपी +” 2. २-डब्ल्यू ... को लागी SFF-31 84spsp विशिष्टता अनुरूप इलेक्ट्रिकल इन्टरफेस।
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm डाटाकॉम SFP + अप्टिकल ट्रान्सीवरहरू OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 अप्टिकल ट्रान्सीसिवरहरू एकल मोड फाइबर (एसएमएफ) को साथ डाटा संचारको लागि १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेसको लागि डिजाइन गरिएको हो। ट्रान्सीभरले 9.953- 11.1Gb / s समर्थन गर्न सक्दछ। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकमको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू १. हट प्लग्याबल २. १० जीबी / एस धारावाहिक अप्टिकल ईन्टरफेस 10. १० किलोमिटर दूरीसम्म S. एसएफपी + एमएसए अनुरुप 5.. डुप्लेक्स एलसी कनेक्टरको साथ एसएफपी एमएसए प्याकेज 6.. डिजिटल डायग्नोस्टिक मो ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s छोटो-तरंग दैर्ध्य प्लग्नेबल SFP ट्रान्ससीभर OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 अप्टिकल ट्रान्सीसिवरहरू एकल मोड फाइबर (एसएमएफ) को साथ डाटा संचारको लागि १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेसको लागि डिजाइन गरिएको हो। ट्रान्सीभरले 9.953- 11.1Gb / s समर्थन गर्न सक्दछ। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकमको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● हट प्लग्याबल ● १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेस 10 १०km दूरीमा distance SFP + MSA अनुरूप l डुप्लेक्स LC कनेक्टरको साथ SFP MSA प्याकेज ● डिजिटल डायग्नोस्टिक मोनिटर ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    १०Gb / s K० केएम SFP + अप्टिकल ट्रान्सीभर्स OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-ZR / ZW प्रति 2०२.ae को लागी डिजाइन गरिएको हो, र यसले डेटा-रेट १.२G जीबी / से ११.१ जीबी / s लाई समर्थन गर्न सक्दछ। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स I2C इन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन् SFP + MSA मा निर्दिष्ट । सुविधाहरू ● १० जीबी / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेस comp०२.a ए १० जीबीएसई-जेडआर / जेडडब्ल्यू अनुरूप ● इलेक्ट्रिकल इन्टरफेस अनुरूप SFF-31 8431१ विशिष्टता ifications..5 र १० गिगाबिट सानो फार्म फक्टर प्लग्याबल मोड्युल "SFP +" ● २-तारको लागि ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI Optical Transcevers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 अप्टिकल ट्रान्ससिभर एकल मोड फाइबर (एसएमएफ) को साथ डाटा संचारको लागि १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेसको लागि डिजाइन गरिएको हो। ट्रान्सीभरले 9.953- 11.1Gb / s समर्थन गर्न सक्दछ। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकमको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● हट प्लग्याबल ● १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेस 80 k० किलोमिटर दूरीमा S SFP एमएसए अनुरूप iant डुप्लेक्स LC कनेक्टरको साथ SFP MSA प्याकेज ● डिजिटल डायग्नोस्टिक मोनिट ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi Optical Transcevers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 अप्टिकल ट्रान्ससिभर एकल मोड फाइबर (एसएमएफ) को साथ डाटा संचारको लागि १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेसको लागि डिजाइन गरिएको हो। ट्रान्सीभरले 9.953- 11.1Gb / s समर्थन गर्न सक्दछ। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकमको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● हट प्लग्याबल ● १०Gb / s धारावाहिक अप्टिकल इंटरफेस 80 k० किलोमिटर दूरीमा S SFP एमएसए अनुरूप iant डुप्लेक्स LC कनेक्टरको साथ SFP MSA प्याकेज ● डिजिटल डायग्नोस्टिक मोनिट ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    १० जीबी / से १5050० एनएम मल्टी-रेट एक्सएफपी अप्टिकल ट्रान्ससिभरहरू OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-ER / EW प्रति 2०२.ae र १०G SONET OC-192 / SDH STM-64 को लागि डिजाइन गरिएको हो, र यसले डाटा-रेटलाई 95 .95 3 G Gb / s बाट ११.१ Gb / s मा समर्थन गर्न सक्दछ। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स I2C ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन् XFP MSA मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्याबल ● ११.१ जीबी / को बिट दरहरूमा 9. .95 G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् ● बेल ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    १० जीबी / से १10१० एनएम मल्टी-रेट एक्सएफपी अप्टिकल ट्रान्ससिभरहरू OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-LR / LW प्रति 2०२..3e र १०G SOI OC-192 / SDH STM-64 को लागि डिजाइन गरिएको छ, र यसले डाटा-रेट can .95 3 3 Gb / s बाट ११.१ Gb / s.Digal लाई समर्थन गर्न सक्छ XFP MSA मा निर्दिष्ट गरे अनुसार I2C इन्टरफेस मार्फत डायग्नोस्टिक्स उपलब्ध छन्। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्नेबल ● ११.१ जीबी / को बिट दरहरूमा 95 .95 G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् ● तल ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    १०Gb / s 5050०nm मल्टी-रेट XFP अप्टिकल ट्रान्सीभर्स OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP ट्रान्सीसिवरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-SR / SW प्रति 2०२.ee को लागी डिजाइन गरिएको छ, र यसले डेटा-रेटलाई 95। MSA.The ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्याबल ● ११.१ जीबी / बिट दरहरूमा 95 .G G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् 2.5 २.W डब्लु पावर उपभोग भन्दा तल ● एक्सएफपी एमएसए ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    १०Gb / s १5050०nm मल्टी-रेट XFP अप्टिकल ट्रान्सीभर्स OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP ट्रान्ससिभर १०G ईथरनेट १०G BASE-ZR / ZW प्रति 2०२.ae र १०G SONET OC-192 / SDH STM-64 को लागि डिजाइन गरिएको हो, र यसले डाटा-रेट support .95 3 G Gb / s बाट ११.१ Gb / s.Digal लाई समर्थन गर्न सक्छ XFP MSA मा निर्दिष्ट गरे अनुसार I2C ईन्टरफेसको माध्यमबाट डायग्नोस्टिक्स उपलब्ध छन्। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्याबल ● ११.१ जीबी / को बिट दरहरूमा 95 .95 G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् ● हुनुहोस् ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    १० Gb / s बिदी बहु-दर XFP अप्टिकल ट्रान्सीभरहरू OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-LR / LW प्रति 2०२.ae र १०G SOI OC-192 / SDH STM-64 को लागि डिजाइन गरिएको हो, र यसले डाटा-रेटलाई 95 .95 3 G Gb / s बाट ११.१ Gb / s मा समर्थन गर्न सक्दछ। डिजिटल डायग्नोस्टिक्स I2C ईन्टरफेस मार्फत उपलब्ध छन् XFP MSA मा निर्दिष्ट गरिए अनुसार। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्नेबल ● ११.१ जीबी / को बिट दरहरूमा 95 .95 G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् ● तल ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    १० Gb / s बिदी बहु-दर XFP अप्टिकल ट्रान्सीभरहरू OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI ट्रान्ससिभरहरू १०G ईथरनेट १०G BASE-LR / LW प्रति 2०२.ae र १०G SOI OC-192 / SDH STM-64 को लागि डिजाइन गरिएको हो, र यसले डाटा-रेट can .95 3 G Gb / s बाट ११.१ Gb / s.Digal लाई समर्थन गर्न सक्छ XFP MSA मा निर्दिष्ट गरे अनुसार I2C इन्टरफेस मार्फत डायग्नोस्टिक्स उपलब्ध छन्। ट्रान्सीभर डिजाइनहरू उच्च प्रदर्शन र लागत प्रभावी ग्राहकहरूको लागि डाटाकम र टेलिकम अनुप्रयोगहरूको लागि उत्तम समाधानहरूको लागि अनुकूलित छन्। सुविधाहरू ● तातो प्लग्नेबल ● ११.१ जीबी / को बिट दरहरूमा 95 .95 G जीबी / सेकेन्ड समर्थन गर्नुहोस् ● तल ...